Vysoké Mýto na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Vysoké Mýto
Domů - Portál Vysoké MýtoKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Vysokého Mýta, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Tipy na výlet > Zábava a rekreace > Wellness > Zázračná bylinná parní káď

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Zázračná bylinná parní káď

Fotogalerie:
Lázeň
Lázeň

Náhled webové stránky:
Náhled stránky: Zázračná bylinná parní káď

Schránka:
Přidej do schránky.

Organismus člověka představuje jedinečný samo obnovitelný a samo regulující se systém s ohromnými schopnostmi přizpůsobit se nejrůznějším životním podmínkám. I zde však existují určité meze. Nezbytnými podmínkami pro normální život jsou: čistá voda a vzduch, sluneční svit, přirozená strava a dostatečný pohyb. Pokud se delší dobu nacházíme ve znečištěném prostředí, začneme konzumovat nadměrné množství bílkovin, cukrů, tuků a soli. Výsledkem je postupné zanášení a následná otrava celého organismu toxickými látkami.

Toxiny – jedy – jsou konglomeráty bakteriálních, rostlinných i živočišných komponent, které jsou příčinou disbalancí buněčných, a tedy i orgánových funkcí, a v důsledku i jednou z hlavních příčin mnoha chorob. Přestože část toxinů je z těla odváděna játry, ledvinami, střevním traktem a plícemi, jejich rozhodující objem se vylučuje přes největší tělový orgán – pokožku. U většiny lidí brání správné funkci pokožky, a tím i vylučování toxinů z těla, vrstva podkožního tuku. Lidské tělo se tak pozvolna obaluje toxiny jako pancířem. Člověk postupně slábne a únava, stres a apatie se stávají jeho stálými souputníky. Rozvíjejí se nejrůznější choroby, se kterými marně bojujeme jako s větrnými mlýny. Člověk nerozpoznal, že hlavní příčinou jeho nemocí je zanesení a otrava organismu.

Existuje celá škála metod očisty a detoxikace. Jako jedna z nejpřirozenějších, nejefektivnějších a tisíciletími prověřených se bezesporu jeví bylinná parní káď. Během procedury v kádi se maximálně otevírají kožní póry a dochází tak k dokonalému pronikání léčivých bylinných složek a kyslíku do organismu. Zlepšuje se nejen proces okysličení tkání a orgánů, ale dochází především k mohutnému uvolnění toxinů z buněčných i mezibuněčných prostor a jejich intenzivnímu vylučování z těla. Tímto způsobem se rozbíjí „pancíř“ z toxinů a probíhá komplexní očista organismu. Stimulují se správné funkce všech orgánových systémů, normalizuje se látková výměna, čistí a omlazuje se pokožka. Po absolvování kompletního programu procedur v naší bylinné parní lázni FITODAR mnozí říkají: „Chce se mi létat, zpívat a tančit.“ Co se stalo? Organismus se očistil od toxinů, a to jak na orgánové a buněčné, tak i na astrální úrovni, o čemž máme řadu přímých a hmatatelných důkazů. Člověk se cítí svěží, veselý, omládlý a pociťuje lehkost na těle i na duši.

Správná aplikace procedur v bylinné parní lázni celkově zlepšuje psychosomatický stav člověka: očišťuje, detoxikuje, regeneruje, harmonizuje a ozdravuje tělo, ducha i mysl. Tímto procesem se také posiluje celý imunitní systém organismu, zlepšuje se termoregulace a metabolické pochody.


Adresa a kontaktní informace:
FITODAR S.R.O.
DVOŘÁKOVA 707
565 01  CHOCEŇ 1

telefon:+420 737 557 793
telefon:+420 603 806 563
fax:+420 465 473 534

Poznámka:
Adresa tipu na výlet může být pouze orientační.

Adresa na mapě:
GPS: N50°0'16,20"; E16°13'14,52"
Zpráva pro Zázračná bylinná parní káď
Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon (+420XXXYYYZZZ):

Zpráva:

Obrázek s 4-místným kódem (pokud je kód nečitelný, můžete ho nekonečně měnit)

4-místný kód z obrázku tmavě modrou barvou:

A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 3730

Hledej v okolí

přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě
přetažením ikony nastavíte velikost okruhu vyhledávání
Hledej v okruhu do vzdálenosti km Nastav

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Vysoké Mýto
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena